אודות

מוסך המפלט הינו מוסך המתמחה בתיקון וטיפול במערכות פליטה ובעיות זיהום אוויר ברכב. המכון פעיל זה למעלה מ-30 שנה ומספק שירות לכל סוגי הרכב הן ללקוחות פרטיים והן למוסכים ולקוחות עסקיים מתחום הרכב.

אנו מספקים מענה מקיף לכל בעיה שהיא הקשורה למערכת הפליטה:

בדיקה, תיקון והחלפה של ממיר קטליטי – רכיב חשוב אשר נמצא במערכת הפליטה ונועד להמיר גזים רעילים לגזים ידידותיים לסביבה. במקרה של בלאי, ביצועים לקויים או כל תקלה שהיא בממיר אנו נדאג לאבחן את הבעיה ולהחליף את הממיר במידת הצורך בממיר חדש ואיכותי תוצרת אמריקאית, אשר נחשב לממיר האיכותי ביותר בשוק תוך התאמה לדגם הרכב שלכם.

דיאגנוסטיקה מקיפה

לשם איתור מדויק של התקלה ולתת טיפול יעיל ויסודי אנו מבצעים דיאגנוסטיקה מקיפה הכולל שימוש במכשירי מדידת גזים ומכשור מתקדם. כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר לבעיה.

ניקוי והחלפה של מסנן חלקיקים (DPF) – רכיב אשר קיים ברכבי דיזל, לשם מניעה והפחתה של זיהום האוויר היוצא מרכבים אלו. במשך הזמן עלול להצטבר פיח רב במסנן ולגרום לו להיסתם וכתוצאה לכך ביצועי המנוע עלולים להיפגע. אנו נדאג לבצע ניקוי יסודי (חידוש) של המסנן כך שהוא יחזור למצב כמו חדש ויספק ביצועים מעולים.

החלפה של חיישני חמצן – חיישן החמצן (למבדה) מספק נתונים למנוע אודות יחס תערובת אוויר דלק במערכת הפליטה, במקרה של תקלה בחיישן המנוע יקבל נתונים שגויים, והדבר עלול לפגוע בביצועי המנוע, להעלות את צריכת הדלק וכן לגרום לעלייה ברמות זיהום האוויר ברכב. אנו נדאג לבצע בדיקה של החיישן ובמידת הצורך נדאג להחליפו בחיישן איכותי מקורי בלבד (אל תתפתו לקנות חיישנים לא מקוריים באיכות ירודה).

 

תיקון והחלפת אגזוזים – אנו מספקים שירות תיקון והחלפה של אגזוזים עבור כל סוגי הרכב, רכבי פרייוט, מסחריים וכן עבור רכבים עם מנועי בנזין ודיזל. בין אם מדובר בבלאי או בנזק שנגרם לגוף האגזוז אנו נבצע בחינה של התקלה ונראה אם התקלה ברמת תיקון ואם לא נדאג לפרק את האגזוז הישן ולהרכיב במקומו אגזוז תואם מקורי בהתאם לסוג היצרן והדגם.

לממיר זה ישנה השפעה משמעותית על הקטנת זיהום האוויר והוא מפחית עד 90% את כמות המזהמים הנפלטים מהרכב לעומת רכב ללא ממיר!. אי לכך, ע”פ תקנות החוק רכבים אשר יוצרו משנת 95′ ואילך מחוייבים בהתקנת ממיר קטליטי ובמסגרת בדיקה הטסט השנתי לרכב תיבדק תקינות הממיר, במידה והוא לא יימצא תקין הרכב לא יעבור את הטסט.

מדוע לבחור בנו?

המקצועיות הרבה תוך שימוש בחלקים איכותיים בלבד לצד שירות אדיב, אחריות מקיפה, עמידה בלוחות זמנים ומחירים זולים הפכו אותנו למוסך מוביל ומבוקש, כך שמגיעים אלינו לקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ וכן לקוחות עסקיים, כגון: בעלי מוסכים ונותני שירותי בתחום הרכב.

בדיקות ופתרון בעיות זיהום אוויר ברכב – במקרה של כישלון בטסט בבדיקת זיהום אוויר ובכל מקרה של תקלה הקשורה לזיהום האוויר אתם מוזמנים להגיע אלינו לשם ביצוע בדיקות זיהום אוויר במכשור מתקדם (בדומה לבדיקות שמתבצעות במכון הרישוי בעת ביצוע הטסט לרכב). אנו נדאג לבצע בדיקה יסודית וכן לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר כך שהבעיה תטופל ותוכלו לעבור את הבדיקה החוזרת בטסט בקלות.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן